Вівторок, вересня 18, 2018
   
Text Size

РАДОМИШЛЬСЬКА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ РЕКОМЕНДУЄ СІЛЬСЬКИМ ГОЛОВАМ НАВЕСТИ ЛАД НА ОРЕНДОВАНИХ ВОДОЙМАХ

6 червня голова Радомишльської райдержадміністрації Володимир Тетерський провів чергове засідання районної комісії з водних ресурсів. Його мета була  очевидною: після виявлених недоліків під час проведення інвентаризації водних об'єктів  - приведення водних ресурсів району, їх гідроспоруд, орендних відносин з орендарями водойм у рамки законодавчих вимог.

Читай «НА РАДОМИШЛЬЩИНІ ЗАВЕРШЕНО ІНВЕНТАРИЗАЦІЮ ВОДНИХ ОБ’ЄКТІВ ТА ГІДРОСПОРУД. ПОРУШЕНЬ - ХОЧ ГРЕБЛЮ ГАТИ»

Відразу варто зауважити, що важко працювати з контингентом сільських очільників, з вини яких допущені системні порушення, на рекомендаційних, а не на адміністративних засадах.

На засіданні комісії були присутні сільські голови з сіл В.Рача, Лутівка, Кичкирі, Кочерів, Раковичі, Верлок.

Дехто з них головує вже по дві і більше каденції утім палець об палець за цей час не вдарив щоб взяти у комунальну власність сільської громади гідроспоруди, шлюзне обладнання водойм, які розташовані на території ради. Роками ці об’єкти, що мають підвищену техногенну небезпеку, залишаються безхозними.

Роботи там тієї, як кіт наплакав, процедура отримання гідроспоруд у власність громад проста, але безвідповідальність посадовців, на жаль, бере верх над обов’язками.

Великорачанський голова Микола Гончаренко, отримавши покрокові рекомендації райдержадміністрації по процедурі прийняття у власність громади гідроспоруд не спромігся за півроку зробити й пів організаційного кроку у цьому напрямку

Чи наприклад, як можна оцінити роботу Кичкирівського сільського голови Олени Максименко? Гідроспоруда Ново - Юрівського руслового ставу на річці Мика перебуває на балансі ФГ «Світанок», яке дислокується на території сільради у селі Глиниця. То ж підготувати акт прийому- передачі майна, яке відноситься до соціальної інфраструктури села, разом з керівником господарства – справа якоїсь години часу. Потім на черговій сесії прийняти рішення про зарахування гідроспоруд у перелік майна комунальної власності. Проте очільник села за 9 років головування так і не спромоглася здійснити такий крок.

Та й вряди – годи і тепер встигне, бо Кичкирівська сільська рада у зв’язку з приєднанням до Радомишльської територіальної громади самоліквідується через декілька місяців.

Не обійшлося без розгляду податкових платежів. Присутні  податкової установи наводили приклади ситемної заборгованості орендаря водойм у селі Мала Рача по сплаті податку за землю.

Голова райдержадміністрації, члени комісії прохали голів сільрад звернути особливу увагу на порушення чинного законодавства при прийнятті рішень рад щодо дозволів на користування ставками громадським організаціям без сплати податків за водне плесо, земельні ділянки.

Утім, як не дивно, але  Верлоцький сільський голова Олександр Кобилинський відстоював свою « особливу» позицію у цьому питанні. На його погляд безкоштовне користування природними ресурсами сільської громади певною групою людей цілком законне.

Не виключено, що правоохоронні органи можуть розцінити факт прийняття незаконних рішень сільської ради, як зловживання службовим та посадовим становищем, які під час використання водних та земельних ресурсів призвели до нанесення збитків сільському бюджету. Вочевидь лише тоді «позиція» зміниться. То чи варто очікувати такого ризикованого повороту подій?

У підсумку засідання комісії буде поштовхом посадовцям сільрад району для наведення ладу у царині оренди та використанні водойм.

Невдовзі відбудеться наступне засідання на яке буде запрошена чергова група сільських голів.

 

 

 

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

РАДОМИШЛЬСЬКИМ ЧИНОВНИКАМ НА ЗАМІТКУ. НЕ ВСЕ ПРОХОДИТЬ БЕЗКАРНО. У МАЛИНІ ВЖЕ ДРУГОГО ПОСАДОВЦЯ ПРИТЯГУЮТЬ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

«Малин-інфо» подало інформацію, що на керуючу справами виконкому Сивко С.І. складено протокол за неправомірну відмову в наданні інформації

«Як повідомило Регіональне представництво Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Житомирській області за результатами проведеної перевірки за скаргою члена Національної спілки журналістів України Степаненка Василя Сергійовича від 20.08.2018 р. стосовно керуючої справами виконавчого комітету Малинської міської ради Житомирської області Сивко Світлани Іванівни складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною другою ст..123-3 Кодексу України про адміністративне правопорушення (неправомірна відмова в наданні інформації).

У зв’язку з цим 13 вересня 2018 року до Малинського районного суду Житомирської області направлено відповідну справу про адміністративне правопорушення.

Згідно ч.2 ст.212-3 КУпАП до адміністративної відповідальності притягуються посадові особи за порушення Закону України «Про доступ до публічної інформації», а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з бообмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації.

Нагадаємо, що раніше подібний протокол було складено на заступника міського голови»  - зазначає видання

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :