Субота, червня 23, 2018
   
Text Size

У РАДОМИШЛІ ТОРГУЮТЬ У НЕВСТАНОВЛЕНИХ МІСЦЯХ З ЗЕМЛІ ДАЛЕКО НЕ БІДНІ ЛЮДИ?

Відсутність жодних санітарних умов видно неозброєним оком —  торгівля з землі, посірілого кольору риба , яка лежить давно мертва в напівіржавій оцинкованій посудині  без води та кисню. Ні для кого не є секретом, що так звана оцинкована " балія " у селах використовується для миття ніг, тіла,  а ще прання білизни з  застосуванням прального  порошку та іншої хімії.  Пил і бруд під ногами та у повітрі з під коліс автотранспорту… А ще крики : «не маєте права  фотографувати». Бачте,  свої права знають, але про свої обов'язки та правила торгівлі чомусь забули.

Торгуючі реалізують товари без дозвільних документів, не сплачуючи податки, з порушенням санітарно-епідеміологічних вимог, що становить загрозу здоров’ю споживачів. Торгівля проводиться з землі, в антисанітарних умовах, захаращуючи тротуари, створюючи незручності для пішоходів.

Таку  картину спостерігаємо на вулиці Котовського біля входу у районний ринок.  Співчутливо містяни дивляться на бабусь, які пропонують власноруч вирощену домашню городину. Не відомо чи вдасться їм цього разу продати плоди своєї праці та отримати хоч якусь копійчину - додаток до невеличкої  державної пенсії, чи можливо доведеться везти неї  знову додому у село, не виправдавши затрачених коштів на поїздку до райцентру. То ж і не дивно, що  селяни намагаються зекономити  витрати на торгівельні податки.

Утім поруч з ними торгує  прямо з землі рибою сімейство громадянина, якого люди прозвали місцевим «лозинським», відомого у районі  безкарним побиттям десятків людей за те, що осмілилися підійти до  орендованого ставу з вудкою у селі Юрівка.  Тут на відміну від селян на маршрутці не їздять, у руках авто вартістю майже півмільйона гривень. У районі таких  авто одиниці.

Щоправда цього разу працівники міліції склали   протокол за торгівлю рибою. Наразі відповідальність за торгівлю з рук у невстановлених місцях передбачена статтею 160 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої. Але що для них оті смішних 119 гривень штрафу?  Це вартість всього  декількох рибин. Та й про яку конфіскацію може йти мова.  Основна маса риби не на землі, а у багажнику автомобіля, чи у автопричепі захованому десь поруч з ринком. Правохоронці встановленням джерела поповнення торгівлі не займаються, клопітно.

Мешканці та гості міста повинні пам’ятати, що без попиту не було б і пропозицій. То може слід спочатку  подумати – чи варто, заощаджуючи копійки, ризикувати своїм здоров’ям, купуючи  щось «з землі»,  «з рук» в громадян, які здійснюють свою діяльність поблизу ринку.

Погода

Погода в Радомишлі » Україна

Підписатись

Введіть ваш email:

Авторизація

Реклама

НА ЖИТОМИРЩИНІ СКОРОЧУЄТЬСЯ КІЛЬКІСТЬ НАСЕЛЕННЯ

За оцінкою, на 1 травня 2018 року чисельність населення у Житомирській області становила 1 227 656 осіб.

Про це 19 червня повідомив сайт головного управління статистики в Житомирській області.

У порівнянні з квітнем (тоді нарахували 1 228 421 людину) населення зменшилося на 765 осіб.

За даними статистики, за 5 місяців 2018 року чисельність населення області зменшилася на 3583 особи.

«Зменшення чисельності населення Житомирської області відбулося за рахунок природного та міграційного скорочень – на 3433 та 150 осіб відповідно. Залишається суттєвим перевищення кількості померлих над кількістю живонароджених: на 100 померлих – 51 живонароджений», - зазначають статистики.

Чисельність населення в області на 1 квітня 2018 року становила 1 228 421 особу.

 

© 2010-2015 "radomyshl.info"


Передрук матеріалів тільки з письмового дозволу адміністрації сайту на http://radomyshl.info/

Правила | Про нас | Реклама на сайті

Ви не маєте права копіювати, відтворювати, перевидавати, завантажувати, публікувати, транслювати, передавати, надавати в суспільне користування або іншим чином використоувати зміст сайту radomyshl.info. Використання змісту сайту radomyshl.info можливе лише попередньої письмової згоди з radomyshl.info.

Керівник проекту : Олексанр Сергійович
Головний редактор : Віктор Генадійович
E-mail сайту : radomyshl-city@ukr.net
Webmaster : admin@radomyshl.info

Слідкуйте за нами :